Mokra karma Naturest dla psów.

Każdy właściciel chce, aby jego pies był zdrowy i szczęśliwy. Samopoczucie zwierzaka, jego wygląd i nastrój w dużej mierze zależy od właściwego odżywiania.
Mokra karma
NATUREST jest prawdziwym odkryciem dla właścicieli psów i pozwala rozwiązać wiele problemów jednocześnie. Skład karmy jest zrównoważony, gotowy do użycia od zaraz.

Główne zalety:

Pełnoporcjowa, zbilansowana i smaczna. Maksymalna strawność białka > 92%.

Karmy NATUREST zostały opracowane dla psów różnego wieku i kondycji. Psy z nadwagą, sterylizowane, z delikatnym układem trawiennym, seniorzy i małe szczenięta oraz dorosłe psy – dla wszystkich karma mokra NATUREST ma odpowiednią formułę.

Karma NATUREST jest przygotowana na parze. Podczas gotowania na parze żywność nie jest poddawana działaniu bardzo wysokiej temperatury. Pozwala to na zachowanie w posiłkach większej ilości witamin oraz składników mineralnych.

Aż 65-70% świeżego mięsa i korzystnych podrobów.

Brak zbóż, konserwantów, barwników i dodatków smakowych.

Bogata w ważne aminokwasy.

Oszczędność czasu. Mokra karma NATUREST nie wymaga dodatkowego przetwarzania. O wszystkie niezbędne składniki zadbał producent. Wszystko co musisz zrobić to: otworzyć puszkę – i Twój zwierzak dostanie pyszne i zdrowe śniadanie lub kolację.
Karma
NATUREST – jest chętnie zjadana nawet przez najbardziej wybredne psy.

Wybierz karmy mokre NATUREST i niech twój pupil będzie najedzony, zdrowy i szczęśliwy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *