NATUREST- Karmy mokre dla kotów. Dlaczego to jest dobry wybór?

Puszki stały się bardzo popularne wśród właścicieli kotów, bo duża liczba osób uważa, że karmy mokre– to najlepszy wybór dla swojego zwierzaka. Wynika to z faktu, że w dzikiej naturze kocia dieta składa się głównie z produktów o wysokiej wilgotności, mianowicie mięsa

Aby zdecydować, czy naprawdę konserwy NATUREST są najlepsze dla Twojego kota, ważne jest zrozumieć, jakie są główne składniki i czym różnimy się od innych karm na rynku.


Z czego są zrobione karmy mokre NATUREST dla kotów?

Karma NATUREST jest przygotowana na parze. Podczas gotowania na parze żywność nie jest poddawana działaniu bardzo wysokiej temperatury. Pozwala to na zachowanie w posiłkach większej ilości witamin oraz składników mineralnych.

Aż 65-70% świeżego mięsa i korzystnych podrobów.

Brak zbóż, konserwantów, barwników i dodatków smakowych.

Bogata w taurynę i ważne aminokwasy.

Zalety karmy mokrej NATUREST dla kotów….

Potrzeby żywieniowe kota są wyjątkowe, i wysokiej jakości mokra karma NATUREST dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych, których potrzebuje Twój pupil.

Niska zawartość sodu, magnezu i fosforu, co zapobiega tworzeniu kamieni w pęcherzu moczowym i utrzymaniu optymalnego PH moczu.

Pełnoporcjowa, zbilansowana i smaczna. Maksymalna strawność białka > 92%.

Karmy NATUREST zostały opracowane dla kotów różnego wieku i kondycji. Koty z nadwagą, sterylizowane, z delikatnym układem trawiennym, seniorzy i małe kocięta oraz dorosłe osobniki – dla wszystkich karma mokra NATUREST ma odpowiednią formułę.

I na koniec.
A co najważniejsze, należy pamiętać, że jesteśmy odpowiedzialni za tych, których oswoiliśmy. Zdrowe i dostateczne życie zwierząt zależy od ich właścicieli, a właściwa i zrównoważona dieta jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na funkcje życiowe kota.

Karma mokra NATUREST – najlepszy wybór zdrowego odżywiania dla kota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *